Dış Cephe Cam Temizliği Hizmeti

Binaların iç temizliği kadar dış cephe temizliği de hijyen ve görsel güzellik açısından çok önemlidir. Düzenli aralıklarla yapılan dış cephe cam temizliği sayesinde dış cepheler daha güzel görünür ve içinde yaşayan kişiler daha temiz bir alanda yaşamanın keyfini sürer. Dış cephe temizliği cam ve duvar temizliğinden oluşur. Dış cepheler kötü hava şartlarından, arabaların egzozlarından ve kirli havadan doğrudan etkilenir. Kirli hava ile temasta olduğu için zaman içerisinde kararmalar ortaya çıkar. Bu gibi durumların ortadan kaldırılması için belirli aralıklarla bina dış cephe temizliği çalışmaları yapılmalıdır. İstanbul dış cephe temizliği hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

Gebze dış cephe temizliği firmalarının İstanbul’daki tüm temizlik firmaları gibi bir kurum ya da kuruluşa bağlı olmaları önemlidir. Böylece aralıklarla bir denetlemeye tabii tutulurlar. Düzenli olarak; çalışanlar ve kullanılan ekipmanlar periyodik bakımlardan geçirilir. Bina dış cephe temizliği için gerekli bütün analizlerin çalışma öncesinde yapılması gerekir. Firmamız dış kaplama malzemelerini iyi analiz ettikten sonra en uygun temizlik malzemelerini ve çalışma ekibini belirler. Gerekli ön çalışmalar tamamlandıktan sonra çalışmanın yapılacağı zaman belirlenir. Personelin makine parkuruna uygun eğitim çalışmalarını tamamlanmış ve nitelikli olmasına özen gösterilir. Plaza dış cephe temizliği işleminde dış cephenin yapı malzemesine uygun kimyasallar ile temizlik yapılır. Aksi takdirde yapılan çalışmalar hizmet alan kişi ya da kurum tarafından beğenilmeyecektir. İhtiyaca göre belirlenen dış cephe temizliği öncesinde demo çalışması ile tüm şartlar baştan konuşulmalıdır. Böylece hem hizmet veren hem de hizmeti alan taraflar iş anlaşmasında verilecek hizmetin detaylarının oluşturulmasında rol oynar. Hedef hazırlanan sözleşme neticesinde anlaşmaya uyarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Peki, dış cephe temizliği nasıl yapılır?

Kalite standartlarını ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız temizlik hizmetine uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Dış cephe cam temizlik ve tek dış cephe temizlik gibi çalışmalarda nasıl hizmet verdiğimizi aşağıda detayları ile sıraladık.

Basınçla Yıkama

Dış cephe temizlik şirketi olarak 1.500-4.000 PSI püskürtülen su basıncı ile dış temizlik hizmeti veriyoruz. Bu yöntem sıva, beton, çeşitli yüzeylerde kalan toz ve kiri temizlemede oldukça etkili oluyor. Bazı durumlarda basınçlı yıkamayla beraber bir temizlik ürünü birlikte kullanılabilir. Basınçtan zarar görebilecek malzemelere sahip yapılarda ve suyu hızlı bir şekilde emebilen yüzeylere bu yöntem önerilmez. Elektrikli yıkama, cam, alüminyum ya da paslanmaz çelik gibi panellerde etkili olmayabilir, Su damlaları silinmediği takdirde sert su lekelenmesi ortaya çıkabilir.

Yumuşak Temizlik

Dış cephe cam temizliği İstanbul şirketi olarak, yumuşak temizlik ve yumuşak kıllı fırçalarla ovma işlemiyle hizmet veriyoruz. Özellikle boyalı dış cephe kaplamalarında, gözenekli doğal taş, paslanmaz çelik ve alüminyum paneller gibi hassas yüzeyler için yumuşak temizleme öneriyoruz. Ayrıca bu uygulama su kullanımını en aza indirmek için harika bir alternatif olarak da düşünülebilir. Durulama çalışmaları tamamlandıktan sonra sert su lekelerini gidermek için yüzeyin kurutulması işlemi uygulanır. Dış cephe cam temizliği İstanbul gibi kalabalık şehirlerde bir sürü dış etkene maruz kalma ihtimali çok daha yüksek olduğu için oldukça önemlidir.

Parlatma ve Leke Giderme

Firmamız özellikle İstanbul’da Beylikdüzü dış cephe cam temizliği, Esenyurt dış cephe cam temizliği çalışmalarında derin temizlik yöntemlerinde benzersiz bir uzmanlığa sahip olduğu için oldukça popülerdir. Lekeler pürüzsüz bir yüzeye sahipse durulama ya da parlatma sırasında agresif kimyasal uygulaması gerektirir. Bir binanın dış yüzeyindeki leke oluşumlarına ise çiçeklenme, pas ve korozyon, küf, yağ ya da derinden nüfuz eden diğer kirleticiler sebep olabilir. Dış cephede bir leke ne kadar uzun süre kalırsa, çıkarmak bir o kadar zor olur.

Çatı ve Tente Temizliği

Dış cephe sadece camdan ibaret değildir. Çatı, tente, dekoratif kornişler gibi bazı yapı elemanları da bulunmaktadır. Avcılar dış cephe cam temizliği tekniklerinde uzman kadro ile çalışmalarını sürdürür. Her çeşit çatıyı, tenteyi ve mimari yapı elemanını verimli bir şekilde temizler. Vinil, tuval, boyalı metal, alçı, alüminyum malzemelerden yapılan çatılar ve tentelerde hasarın önlemek için yumuşak temizlik yapıyoruz. Kiremitli çatılar ise basınçlı yıkama ile güvenle temizlenebilmektedir.

Dış Cephe Temizliğinde Püf Noktalar Nelerdir?

Dışardan gelen bazı etkenlerle çeşitli zararlar yaşayan dış cephelerde kullanılan boya çok önemlidir. İyi ve kaliteli dış cephe boyası kullanılan bir bina, daha temiz ve uzun ömürlü bir dış cepheye sahip olmayı sağlar. Bu sebeple de dış cephe temizliğinde öncelik kaliteli bir boyadır. Binanızın dış cephesi için bizden destek almak istediğinizde uzman ekiplerimiz ekipmanları ile hazır bir şekilde adresinize fizibilite çalışması yapmaya gelir. Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübemizle en kaliteli ve en doğru çözümleri üretmek için hizmet veriyoruz. Firmamız bu alanda ortaya çıkan tüm yenilikleri yakından takip ettiği için en kısa süre içinde tüm yenilikler çalışmalarımıza entegre edilir. Bu alandaki en önemli püf noktalarından biri yenilikleri yakından takip etmek ve kaliteli bir hizmet vermektir.

Uzman ekibimizden ve son teknoloji ekipmanlarımızdan faydalanmak için bizleri arayabilir ve kendiniz için en doğru çözüme ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz bizlerle iletişime geçtiğiniz an size özel bir temizlik çözümü oluşturuyor ve bu program dâhilinde belirlediğiniz gün ve saatte adresinize ekipmanları ile gelerek dış cephe temizlik hizmeti veriyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dış cephenize en uygun olan çalışma büyük bir titizlikle uygulanıyor. Bu sayede sizin hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan temiz, kaliteli ve güvenilir bir hizmet ayağınıza geliyor. Dezenfekte, ev temizliği, çevre ve bahçe temizliği, ev ve ofis ilaçlama, ofis temizliği ve daha birçok temizlik hizmetinde CBR Temizlik kalitesi için sitemizi inceleyebilirsiniz.