Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği özellikle ev hanımlarını streslendiren ve oyalayan bir iştir. Hayatın bu yoğun temposunda çoğu kez evi özenle temizlemeye vakit olmaz. Her işin bir uzmanı olduğu gibi günlük ev temizliği işinin de uzmanları vardır. Ev temizliği nasıl yapılır? Sorusuna en iyi cevabı bu işin ehli insanlar verecektir. CBR Temizlik güvenilir ve kaliteli hizmet garantisiyle detaylı ev temizliği yapan bir firmadır. Ev temizlik şirketleri son zamanlarda popülerliğini arttırmıştır. Bunun öncelikli sebeplerinden biri iki yıldır dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecidir. Hijyenik yaşayarak virüslerden ve mikroplardan maksimum seviyede korunmak mümkündür. Ev temizliği yaptırmak için bizi tercih ettiğinizde iyi ki bu hizmeti almışım diyeceksiniz.

Ev Temizliği Fiyatları Ne Kadar?

Ev temizliği yaptırmadan önce piyasa mutlaka araştırılır. Son zamanlarda hayatın her alanına gelen zamlar ev temizliği fiyatlarını da bir miktar değiştirmiştir. CBR Temizlik uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile size en iyi hizmetleri vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firmadır. Profesyonel ev temizliği hizmetinde güncel ev temizlik fiyatları hakkında sitemizden detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Ev temizliği fiyatları hangi kriterlere göre belirleniyor?

Ev temizliği hizmeti fiyatları,

 • Temizlenecek evlerin durumu;
 • İnşaat sonrası temizlik,
 • Tadilat sonrası temizlik,
 • Kiracı çıkan evin temizliği,
 • Eşyalı ev temizliği,
 • Boş ev temizliği,

gibi bazı unsurlara göre değerlendirilir. 2+1 ya da 3+1 ev temizliği ne kadar diye düşünebilirsiniz. Sıraladığımız kriterlere göre fiyat belirlenirken en önemlisi de temizlenecek alanın metrekaresidir. Evin büyüklüğü temizlik fiyatlarının en belirleyici kriterdir. Sizin için düzenli olarak fiyat araştırması yaparak, araştırmalar neticesinde en uygun fiyata hizmet garantisi sunmayı hedefliyoruz. Ödeyeceğiniz ücretler daima açık ve şeffaftır. Ek ücret talebi gibi kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınız için yapılan temizliğin keyfini sürebilirsiniz.

Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz?

Herkesin merak ettiği konulardan biri de detaylı ev temizliği konusunda ev temizliği ilanları başlığı altında açıklanan bilgilerin ne kadar doğru olduğudur. İstanbul ev temizliği ya da başka bir ildeki temizliklerde prensip hep aynı olmalıdır. Ev temizlik hizmetleri konusunda yapılan çalışmalarda her temizlik personelinin üst düzey kalitede hizmet sunabilmesi için sisteme kayıt yaptırmadan önce eğitimden geçmesi gerekir. Sistemde kaldıkları sürece yaptıkları işin kontrolleri yapılır ve periyodik eğitimleri devam eder. CBR Temizlik’e başvuran temizlik personellerinin hepsi sisteme kaydolmaz. Mutlaka eğitimlerinin tamamlanması ve beklenen kriterleri karşılaması gerekir.

Temel ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız aynı zamanda uygun fiyatlı bir ev temizliği yaptırmak istiyorsanız yarım gün ev temizliği tercih edebilirsiniz. İçinde yaşanmayan ve herhangi bir tadilat yapılmış ya da inşaat kalıntıları bulunduran evler için inşaat sonrası temizliği uygun olacaktır. Yaşanmayan ve inşaat kalıntısı olmayan her boş ev için ise boş ev temizliği hizmetleri tercih edilebilir. İhtiyacınıza uygun hizmeti belirledikten sonra temizlik profesyonellerimizi durumunuza uygun olacak şekilde tarafınıza yönlendiriyoruz. Temizlik bizim işimiz! Beylikdüzü ev temizliği için güvenle evinize alacağınız ve ihtiyacınız olduğu her an hizmet verebilecek bir temizlik profesyoneline ulaşmanın ne kadar zor bir süreç olduğunu biliyoruz. Ev temizliği için güvenlik kontrollerinden geçmiş, bünyemizde yapılan eğitimleri tamamlamış temizlik profesyonellerimiz ile yaşadığınız bu zorluğa son veriyoruz.

Profesyonel Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Dünyanın en güzel evine sahip olsanız da profesyonel bir temizlik yapılmadığı müddetçe hiçbir cazibesi kalmaz. Yaşadığınız evi düzenlemek için günlük ev temizliği yeterli olmaz. Evlerinizin güzel ve estetik görünmesi için her zaman temiz ve düzenli olması, profesyonel bir temizlik hizmeti alınması önemlidir. Bunun için güvenilir ve istediğiniz zaman uygun olacak bir temizlik profesyoneli bulmak kolay bir süreç değildir. Güvenli ve eğitimli temizlik profesyonellerimizle bu süreci çözmek için çalışıyoruz. İhtiyacınız olan her an müşteri temsilcimize ulaşabilir, profesyonel ev temizliği hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Temizlik hizmetinden memnun kalmamanız durumunda da yanınızdayız. Bize şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

Ev Temizlik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Temizlik hizmeti almak istediğiniz firmanın güvenilir olması oldukça önemlidir. CBR Temizlik olarak size güvenli ve kaliteli hizmeti bir arada sunuyoruz. İlk dikkat etmeniz gereken hizmet alacağınız şirketin bir web sayfasının olup olmadığıdır. Çünkü kurumsal şirketlerin hepsinin iletişim bilgilerini de içeren bir web sayfası mutlaka vardır. Dikkat etmeniz gereken diğer hususları sıralayalım.

 • Hizmeti satın almadan önce yapılan ilk görüşme büyük önem taşır. İlk görüşmenizde şirket yetkilisinin üslubu ve davranış biçimi alacağınız hizmet konusunda ipucu verir.
 • Kalite en önemli kriterdir. Kaliteli bir hizmet demek, ev temizliği kapsamında üst düzey bir temizlik hizmeti alacağınızın göstergesidir. Temizlik şirketinin görünen yüzü olan temizlik personelinin hizmet kalitesine olan bakış açısı, aldığınız hizmetin kalitesini de gösterir. Firma seçiminde personellerinin bilgileri ve yetenekleri konusunda bilgiye sahip olmanızı öneriyoruz.
 • Hizmet alacağınız firmanın resmi bir şekilde çalışıyor olması gerekir. Personelleri de sigortalı çalışıyorsa profesyonel bir temizlik hizmeti verdiğini anlayabilirsiniz. Ev temizliği sırasında kullandıkları malzemeler doğru zemin ve yere uygun olmalıdır. Alanında uzman bir ekiple çalışmak hizmetin kalitesi ile doğru bir orantı içindedir.
 • Ev temizliği hizmetinde dikkat edilecek en önemli hususlardan biri temizlik malzemeleridir. Verilen hizmetin kalitesi malzemeler ve bu malzemelerin doğru kullanımı ile ortaya çıkar. Malzemeleri hizmet aldığınız şirket gönderiyorsa kalite ölçümünü yapmak kolaydır. Aksi takdirde meslek çalışanının malzemeleri doğru kullanıp kullanmadığına dikkat etmeniz gerekecektir.
 • Hizmet aldığınız firmanın web sitesinde yer alan müşteri yorumları sizin için yol gösterici niteliktedir. İlk temizlik hizmetini aldıktan sonra beklentilerinizin yerine getirilip getirilmediğini de kontrol edebilirsiniz. Bir eksiklik görmeniz karşısında şirket yetkilileriyle görüşüp bir telafi hizmeti sunup sunmadıklarını öğrenebilirsiniz.