Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmeti ile koltuk ve bazı ev eşyalarınızı yerinde yıkama konforundan faydalanabiliyorsunuz. Böylece eşyalarınızı yıkama firmalarına verip eşyasız kalma sorunundan da kurtulmuş oluyorsunuz. Firmamız profesyonel ekipmanlar ve uzman çalışanlarımız ile evinize gelerek koltuk yıkama hizmeti veriyor. Hizmetimizde evde yıkamaya elverişli makineler ve yıkama solüsyonları kullanılıyor. Hemen hemen 1 koltuk takımı için 1 saat kadar bir süre ayırmak gerekiyor. Kuruma süreleri ise mevsim şartlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Yaz aylarında 3-4 saate kadar kuruyan koltuk ve halılar kış aylarında 6-8 saat içinde kuruyabiliyor. Tüm bunları göz önünde bulundurarak koltuk yıkama seçimi yapmanız uygun olacaktır. Müşterilerimizin koltuk yıkama randevularını en geç 1 gün önceden almaları planlama açısından oldukça önemlidir. Böylece size uygun olan saate randevu alabiliyorsunuz ve eşyalarınız hangi saatte yıkanıp hangi saatte kuruyacağı hakkında da önceden bilgi sahibi oluyorsunuz. Koltuk yıkama hizmetinde profesyonel bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Koltuk ve halılarınızı temizletmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, müşteri temsilcilerimizden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltukların içine bolca toz, kir, akar ve mite depolanır. Her evde mutlaka yer alan ve temizlikleri için çok uğraşılan eşyaların başında koltuk ve halılar gelir. Özellikle koltukların içinde sünger olmasından dolayı silindiğinde bu sünger zamanla çamurlaşabilir. Bu nedenle de koltuğu silmek ile yıkamak arasında önemli temizlik farklılıkları vardır. Koltukların yıkanması silinmesine göre daha doğru bir temizlik işlemidir.

Koltuk yıkamanın aşamalarına geçelim. Yıkatacağınız ürünlerin kumaşını tespit etmek için personelimiz makineler ve tüm şampuanlar ile evinize gelir. Döşemenin cinsine uygun olan yıkama şampuanını seçer ve makineye gerekli karışımları koyarak koltuk yıkama işlemini başlatır. Koltuğun kumaş hassasiyetine uygun bir makine yardımı ile fırçalama yaparak kirleri kusturma işlemi uygularlar. Göz ile yapılan kontroller tamamlandıktan sonra kalan lekeler tespit edilir ve uygun leke çıkarma ürünleri ile leke çıkarma işlemi uygulanır. Kir ve lekelerden arıtılan koltuğun tüm kumaş yüzeyine su püskürtme ve vakumlama özelliğine sahip bir makine ile koltuk yıkama işlemi uygulanır.

Koltuk yıkama işlemi sırasında çok iyi bir koltuk yıkama makinesine sahip olmak önemlidir. İstanbul koltuk yıkama firmamız tüm ihtiyaçları karşılamaya uygun makine yelpazesine sahiptir. Buharlı, püskürtme emme sistemli ve kuru köpük koltuk yıkama makinesi ve uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. 3 emiş ve 1 su motoruna sahip makineler ile kalite standartlarına uygun olacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul Koltuk yıkama hizmetimiz; Üsküdar, Beşiktaş, Beylikdüzü, Esenyurt, Eyüp ilçelerinden İstanbul’un tüm ilçelerine herhangi bir fiyat farkı olmadan verilmektedir. Tecrübeli bir firma ile çalışmanın ayrıcalığını müşterilerimize yaşatmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunmuş olduğumuz hizmetimiz ile koltuklarınızı ve halılarınızı ilk aldığınız günkü haline geri getirmeyi hedefliyoruz. İstanbul’da hizmet veren firmamız, Beylikdüzü koltuk yıkama, Esenyurt koltuk yıkama, Üsküdar koltuk yıkama, Beşiktaş koltuk yıkama ve diğer İstanbul ilçelerinde CBR Temizlik koltuk yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yıkanması planlanan koltukların döşeme ve iplik kalitelerine, ölçülerine ve minderlerinin sayısına göre koltuk yıkama fiyatları farklılıklar gösterir. Koltuk takımlarının yıkama fiyatları hakkında yapılan tespit çalışmaları sonrasında bilgi alabilirsiniz. En özel koltuklarınız için bile her bütçeye uygun olacak fiyatlandırılma ile hizmet veriyoruz. Koltuklarda kullanılan şampuanlar yıkanacak koltuğun kumaş cinsine göre değişiklik gösterir. Özel kumaşların yıkama solüsyonları da birbirine göre farklıdır. Bu durum da fiyat değişikliği oluşturur. Yıkama sırasında kullandığımız profesyonel ürünler eşyalarınızın rengine, kumaşına asla zarar vermeyecek özelliktedir. Tamamen fiyat ve performans olarak ülkemizdeki en iyi koltuk yıkama hizmetlerinden birini sunmakta iddialıyız.

Koltuk Yıkamada Lekelere Karşı Koruma

Mobilyalarınızın kullanım sıklığı göz önünde bulundurulduğunda üzerlerine bir şey dökülmesi, kirlenmesi, tozlanması ve lekelere maruz kalması kaçınılmazdır. Profesyonel ekibimiz koltuğunuzun kumaşının etrafında leke önleyici koruyucu bir bariyer oluşturacak koruyucu uygulaması yapabilir. Koltuklarınızın uzun yıllar boyunca yeni alınmış gibi bir görünüme sahip olması ve bir sonraki profesyonel temizlik zamanına kadar temiz kalması için firmamızda aradığınızı bulacaksınız. Profesyonel kadromuz ve üstün teknoloji hizmetimiz ile koltuk yıkama çalışmaları genişletiyoruz. Koltuklarınızı sadece temizlemekle kalmıyor, uzun süre temiz kalma sürecine destek vermeyi de garanti ediyoruz.

Yerinde koltuk yıkama hizmeti alarak eşyalarınızın olduğu yerden kıpırdamasına gerek kalmadan siz koltuksuz kalmadan yani evde ya da işyerinizde olduğu yerde yıkanıyor. Böylece koltuklarınız taşınmadan, götürülüp getirilmesine gerek kalmadan temizleniyor. Profesyonel yerinde yıkama hizmetimiz sayesinde koltuklarınızı hiç zaman kaybetmeden aynı temizlikte kullanmaya devam edebilirisiniz. Gelişen teknolojinin tüm yeniliklerinden faydalanarak, eşsiz bir yerinde koltuk yıkama hizmetinde olabilecek en derin temizliği yapmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bünyemizde sunduğumuz koltuk temizleme hizmetinin koltuklarınız üzerindeki faydalarını aşağıda sıralamak istiyoruz.

  • Üreticinin koltuklara uyguladığı, zamanla aşınmaya maruz kalan ve yok olan leke koruyucusunu restore etmeye yardımcı oluyor.
  • Koltuklarınızın kumaşlarının etrafında koruyucu bir bariyer oluşturuyor.
  • Oluşan hemen hemen her lekenin kumaşa işlemesini engelleyerek koltuk kumaşının fiberlerine nüfuz etmesini engelleyerek, temizlenmesine olanak sağlar.
  • Hizmetimiz her türlü döşemeli mobilya malzemesi ile uyum içindedir.

Koltuk yıkama kapsamında verdiğimiz üstün ve kaliteli hizmet anlayışından faydalanmak ve size en yakın koltuk yıkama bayimiz ile görüşmek için bayilerimizin sayfasına göz atmanız yeterli olacak. Koltuklar direkt evinizde yani yerinde yıkanarak işlemin gerçekleşmesi konforunu yaşayabilirsiniz. Yüksek donanıma sahip ve son teknoloji ekipmanlarımız ile koltuklarınızın bulunduğu mekâna gelip sizin istediğiniz zamanda temizliğini yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Halı yıkama, çevre ve bahçe temizliği, dezenfekte, ev temizliği, ofis temizliği ve daha birçok temizlik hizmeti seçeneklerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz.